Hastanelerimiz

Hastanelerimiz

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi
İstanbul Florence Nightingale Hastanesi İstanbul Florence Nightingale Hastanesi'ni yakından tanıyın. İstanbul Florence Nightingale Hastanesi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilir, randevu alabilirsiniz.
RANDEVU AL
Şişli Florence Nightingale Hastanesi
Şişli Florence Nightingale Hastanesi 1993 tarihinden itibaren aralıksız bir şekilde hizmet veren Şişli Florence Nightingale, Sağlık Bakanlığı tarafından 3. basamak statüde seviyelendirilen, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı bir hastanedir.
RANDEVU AL
Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi
Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi Uzman kadrosu, modern teknolojiyle donatılmış ameliyathaneleri ve yoğun bakım üniteleriyle, 7x24 hizmet sunan Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi, referans hastane olma özelliği taşımaktadır.
RANDEVU AL
Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi
Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Hemen her branşta hizmet veren Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi’nde toplam 102 yatak, 10 erişkin yoğun bakım yatağı ve 9 yenidoğan yoğun bakım yatağı olmak üzere, toplam 19 yoğun bakım yatağı ve 4 ameliyathane bulunuyor.
RANDEVU AL
Kadıköy Florence Nightingale Tıp Merkezi
Kadıköy Florence Nightingale Tıp Merkezi Dahiliye, Kardiyoloji, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Endokrinoloji Genel Cerrahi, KBB, Göz, Plastik Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gözlem üniteleri, Çocuk Cerrahisi ve Kadın Doğum ile her yaş grubunda hastaya hizmet vermektedir.
RANDEVU AL
Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi
Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi, özellikle Onkoloji alanındaki başarılarıyla ve dünyanın en ileri görüntüleme teknolojisi olan PET MR teknolojisiyle, ülkemizde ve yakın coğrafyada adından söz ettirmektedir.
RANDEVU AL
Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi
Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Meme Sağlığı, Cilt Sağlığı, KBB, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji, Beslenme ve Diyet bölümleri uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır.
RANDEVU AL