Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi

Multidisipliner Hastane

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesinde,  87 hasta yatağı, 10 erişkin yoğun bakım yatağı, 5 yenidoğan yoğun bakım yatağı,15 bebek odası yatağı, 6 ameliyathane bulunmaktadır. Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Gammaknife, Pet MR, Nükleer Tıp, Endoskopi ve Bronkoskopi, Radyoloji ünitesi, Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi, Patoloji Laboratuvarı, Doku Tipleme ve İmmünoloji Laboratuvarı, Biyokimya Laboratuvarı ve Mikrobiyoloji Laboratuvarları ile hastalarının hizmetindedir.


Uluslararası Standartlar ile Hizmetinizdeyiz


Yüksek hizmet standartlarını ISO ve JCI kalite belgeleri ile taçlandırmıştır. Yapılan uluslararası denetimlerdeki başarılarıyla, sürekli kalite iyileştirme hedeflerini yükseltmeye devam etmektedir. Gerçekleştirilen teknoloji transferleri, düzenli bilimsel aktiviteler ve uluslararası arenadaki başarılı hekimleriyle ülkenin önde gelen eğitim kurumlarından biri olma görevini de sürdürmektedir.

Kişiselleştirilmiş Onkoloji

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi bünyesinde kurulmuş olan Gelişmiş Onkoloji Merkezi’nde, Kişiselleştirilmiş Onkoloji Tedavisi uygulanabilmekte,  hedeflenmiş tedaviler, akıllı moleküller, biyolojik tedaviler ile kanser teşhis ve tedavisinde başarı oranları anlamlı derece artırılabilmektedir. Gelişmiş Onkoloji Merkezi’nde dünyanın en ileri kanser araştırma ve tedavi olanakları, uluslararası standartlara uygun tam donanımlı tanı, ilaçla tedavi ve ışın tedavisi ünitelerinin koordineli çalışmalarıyla sunulmaktadır. 

PET- MR ile İleri Görüntüleme

Onkoloji’nin yanısıra Nöroloji ve Kardiyoloji’de dünyanın en ileri görüntüleme teknolojisi olan PET MR teknolojisi, Türkiye’de Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi’nde faaliyete geçmiştir.  
  • Adres

    Cemil Aslan Güder Sok. No: 8 Gayrettepe - İstanbul

    Çağrı Merkezi
  • Cemil Aslan Güder Sok. No: 8 Gayrettepe - İstanbul

Video