Kanser Merkezi

Grup Florence Nightingale Kanser Merkezimizde; kanser araştırma ve tedavi olanakları, uluslararası standartlardaki, tam donanımlı tanı, görüntüleme ve tedavi ünitelerinin koordineli çalışmalarıyla sunuluyor.

Kanser Merkezimizde, moleküler genetik belirteçlere göre düzenlenmiş, kişiye özel tedavilerle “doğru hastaya doğru tedavi” verilmesi amaçlanıyor. Böylece hastalar gereksiz tedavilerden korunurken, maliyetler de azalıyor. Tıbbi genetik uzmanları, kalıtımın hastalıktaki rolü varsa hastalığın tekrarlama riski ve bu riski önlemek için neler yapılması gerektiğine ışık tutuyor.

1997 yılından bu yana hizmet veren Grup Florence Nightingale Hastaneleri Kanser Merkezimizde; medikal onkoloji, radyasyon onkolojisi, ileri onkolojik görüntüleme bölümü, girişimsel onkoloji, genel cerrahi, meme cerrahisi, beyin cerrahisi, ürolojik ve jinekolojik onkoloji, nükleer tıp, radyoloji, patoloji, tıbbi genetik, onkoloji hemşireliği, beslenme ve diyetetik ve onkolojik psikoloji bölümleri, hastalar için birlikte çalışıyor. Merkezimize başvuran tüm hastalar multidisipliner ekip çalışmasıyla tedavi ediliyor.
Kanser tedavileri, değerli hekim ve konsültan öğretim üyelerimizin liderliğindeki deneyimli tıbbi kadroyla, uluslararası alanda başarılar kazanmış bilim adamlarımızın denetimi altında gerçekleştiriliyor.

İkinci uzman görüşü alınıyor

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Kanser Merkezimizde, düzenli olarak ABD’nin en önemli kanser merkezlerine uydu ya da “Telemedicine” sistemleriyle bağlanarak, tüm gelişmelerin takip edildiği ve uygulanabildiği gelişmiş bir altyapı yer alıyor. Hasta dosyaları da aynı yöntemle yurt dışı kanser merkezindeki ilgili uzmanlara gönderilerek, ortak değerlendirme olanağı da sağlanıyor. Arşivlenen veriler, yurt dışı merkezlerden izlenerek, sağlık kontrolleri ve tedaviler için etkin bir yaklaşım sağlanıyor.
Radyoterapi ihtiyacı olan hastalarımız için radyasyon onkologları, radyofizik uzmanları, medikal dozimetristler ve radyoterapi teknikerlerinden oluşan büyük bir ekip tedaviyi planlayarak uyguluyor.

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Kanser Merkezimizde; beslenme, ağrı tedavisi, tedavi öncesi fertilite koruyucu tedavi, psikolojik destek ile kanser tedavisinde destekleyici onkolojik tedavilerin tümü bir arada sunuluyor.

Neden Florence Nightingale Kanser Merkezi?

1997 yılından bu yana güvenilir sağlık hizmeti sunan Grup Florence Nightingale Hastaneleri Kanser Merkezi, “her hasta özeldir” ilkesini misyon edinerek çalışıyor. Hastalar tedavi için başvurduğu ilk andan itibaren, hasta odaklı bir yaklaşımla karşılaşıyor. Merkezimizde görev yapan deneyimli ekip, sahip olunan ileri tıp teknolojisiyle geniş tedavi olanakları sunuyor.
Kanser hastaları, ilk olarak Tümör Konseyi’nde multidisipliner olarak değerlendiriliyor. Bu konsey; medikal onkoloji, radyasyon onkolojisi, kanser cerrahisi, radyoloji, patoloji, nükleer tıp ve tıbbi genetik alanında görev yapan uzman hekimlerden oluşuyor.
Tıptaki güncel gelişmelerin yakından takip edildiği Kanser Merkezimizde etkin kanser tedavileri uygulanıyor. Hastalara, psikolojik danışmanlık, ağrı tedavisi ve diyet planlaması gibi birçok hizmet sunuluyor.

Grup Florence Nightingale Hastaneleri, kanser tedavisinde yüksek başarı oranlarına ulaşırken, gelişmiş teknolojiye sahip cihazlar kullanıyor. Radyoloji, bilgisayarlı tomografi (BT), MR, ultrasonografi, girişimsel radyoloji, nükleer tıp, PET ve görüntüleme eşliğinde biyopsi imkanı bulunuyor.

Kanser tedavisinde uluslararası başarılara sahip olan Grup Florence Nightingale Hastaneleri, her yıl dünyanın farklı yerlerinden gelen binlerce hastayı sağlığına kavuşturmaya devam ediyor.

Kanser Merkezi biriminden
Uzman Görüşü Alın

Uzman Görüşü Alın

Adınız Soyadınız
Telefon Numarası
Eposta Adresiniz