Anesteziyoloji

Anesteziyoloji
Grup Florence Nightingale Hastaneleri Anestezi alanında uzmanlık eğitimini tamamlamış, üst düzey tıp teknolojisini kullanabilen, bu bilgi ve becerisi ile hastanın ameliyat sürecini güvenle geçirerek sağlığına kavuşmasına yardımcı olan hekimler ve teknisyenlerden oluşur.

Grup Florence Nightingale Hastaneleri; hem erişkin hem de çocuk;
  • kardiyak cerrahisi, 
  • göğüs cerrahisi, 
  • omurga cerrahisi, 
  • beyin cerrahisi,
  • transplantsyon cerrahisi,
  • robotik cerrahi gibi özellikli anestezi yönetimi gerektiren cerrahi operasyonların sıkılıkla yapıldığı hastaneler grubudur.
Grup Florence Nightingale Hastaneleri Anestezi Bölümü özellikli ameliyatlarda dahil her türlü cerrahi müdahale sürecinde deneyimli anestezi hekimlerinden ve teknisyenlerinden oluşur. Anestezi bölümümüz tüm bu ameliyatların genel, lokal veya bölgesel anestezisini başarı ile yönetebilen deneyimli bir ekiptir.

Ameliyat esnasında solunum, dolaşım gibi tüm hayati fonksiyonlarınızı takip ederek, göstergeleri fizyolojik değerlerde tutan, gerekli durumlarda müdahale ederek uygun tıbbi tedaviyi gerçekleştiren, ameliyat boyunca yanınızda olan anestezi doktorunuz sizin en büyük yardımcınız ve koruyucunuzdur.

Ameliyat bittikten sonra (postoperatif ağrı dediğimiz) ameliyat sonrası ağrının giderilmesi ve bu dönemin mümkün olduğu kadar rahat ve konforlu bir şekilde atlatılmasında anestezi hekimi önemli sorumluluk yüklenir.

Anesteziyoloji ile ilgili
Randevu Talebi İçin Formu Doldurun

Randevu Talep Edin

Adınız Soyadınız
GSM
Eposta Adresiniz

Video