Tüp Bebek / IVF Merkezi

Grup Florence Nightingale Hastaneleri IVF / Tüp Bebek Merkezleri

İstanbul ve Kadıköy Florence Nightingale Hastaneleri'nde bulunan Tüp Bebek Merkezlerimizde, alanında uzman doktorlarımız, tecrübeli, eğitimli ekibimiz, gelişmiş cihazlara sahip laboratuvarlarımızla kaliteli tedavi almanızı hedefliyoruz.

Ailenizin yeni bir üye ile genişlemesi için varız...

 İstanbul Florence Nightingale Tüp Bebek Ekibi Kadiköy Florence Nightingale Tüp Bebek Ekibi


Tüp bebek tedavisinin başarısı, iyi donanımlı yüksek teknolojiye sahip laboratuvarlar ve deneyimli bir ekibin koordineli çalışmasına bağlıdır.

IVF (Tüp Bebek) Merkezlerimizde bulunan; embriyoloji, androloji, endokrinoloji laboratuvarları ve endoskopik cerrahi ünitesinde, tecrübeli doktorlarımız ve geniş ekibimizle tam kapsamlı hizmet vermekteyiz.

Yaklaşımımızdaki temel noktalardan biri kişiye özel tedavidir.

Merkezimize ilk geldiğiniz andan itibaren, doktorunuzla ve tüm ekibimizle tanışırsınız. Her basamakta birebir doktorunuz sizin yanınızda olur. Kişisel ilgi ve duygusal destekle kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz bir ortama sahip olursunuz.Tüp Bebek ile ilgili Uzmanlarımıza Sorun
Güvenlik Kodunu Giriniz
Captcha
CaptchaResart
Bizden haberdar olmak ister misiniz?
florence nightingale hastanesi çağrı merkezi
florence nightingale hastanesi

Copyright 2016 Florence Nightingale. Tüm hakları saklıdır.

Web sitemizdeki bilgiler kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik tüm işlemlerinizi doktorunuza danışmadan uygulamayınız.