Tüp Bebek / IVF Merkezi

Grup Florence Nightingale Hastaneleri IVF (Tüp Bebek)

tüp bebek

Merkezimizde alanında uzman doktorlarımız, tecrübeli, eğitimli ekibimiz gelişmiş cihazları kullandığımız laboratuvarlarımızla dünya standartlarında tedavi almanızı hedefliyoruz.

Ailenizin yeni bir üye ile genişlemesi için varız.
Tüp bebek tedavisinin başarısı iyi donanımlı yüksek teknolojiye sahip laboratuvarlar ve işinin ehli bir ekibin koordineli çalışmasına bağlıdır.

IVF (Tüp Bebek) Merkezimizde bulunan; embriyoloji, androloji, endokrinoloji laboratuvarları ve endoskopik cerrahi ünitesi bölümlerimizde, tecrübeli doktorlarımız ve geniş ekibimizle tam kapsamlı hizmet vermekteyiz. Yaklaşımımızdaki temel noktalardan biri de kişiye özel tedavidir. Merkezimize ilk geldiğiniz andan itibaren ilgili doktorunuzla ve tüm ekibimizle tanışırsınız ve her basamakta birebir doktorunuz sizin yanınızda olur. Kişisel ilgi ve duygusal destek ile kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz bir ortam ile karşılanırsınız.tüp bebek

Bizden haberdar olmak
ister misiniz?
florence nightingale hastanesi çağrı merkezi
florence nightingale hastanesi

Copyright 2016 Florence Nightingale. Tüm hakları saklıdır.

Web sitemizdeki bilgiler kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik tüm işlemlerinizi doktorunuza danışmadan uygulamayınız.