Kadıköy Florence Nightingale Tıp Merkezi

Bağdat Caddesi'nde, Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi’nin hemen yanında hizmet vermektedir. Uzman kadrosu, modern teknolojiyle donatılmış tıbbi altyapısıyla, 6000 m² alan üzerine kurulmuş 6 kattan oluşmaktadır.

Multidisipliner Merkez

Dahiliye, Kardiyoloji, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Endokrin bölümleriyle dahili hastalıkların tanı ve tedavisinin yanı sıra Genel Cerrahi, KBB, Göz, Plastik Cerrahi ile her yaş grubunda hastaya hizmet vermektedir.  Endoskopi bölümünde referans merkez olarak hizmet vermektedir.  


Kadın ve Çocuk Sağlığı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gözlem üniteleri, Çocuk Cerrahisi ve Kadın Doğum bölümleriyle öncü sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir. 

Sağlıklı Yaşam Merkezi

Sağlıklı Yaşam Merkezi, Check-Up hizmetiyle koruyucu sağlık hizmetlerini esas alan bir misyon üstlenmiştir. Kişilerin yaşam kalitelerini yükseltmek üzere yaşam tarzı değişikliğine yönlendirecek Kişiye özel programlar oluşturulmaktadır. Tüm cilt hastalıklarının tanı ve tedavileri yanında Dermatoloji ve Plastik Cerrahi’de estetik ve dermatolojik uygulamalar yapılmaktadır.

Kadıköy Florence Nightingale Tıp Merkezi, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir merkez olarak Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi ile birlikte sağlık hizmetleri vermektedir.

Video