Kadıköy Florence Nightingale Tıp Merkezi

Bağdat Caddesi'nde, Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi’nin hemen yanında hizmet vermektedir. Uzman kadrosu, modern teknolojiyle donatılmış tıbbi altyapısıyla, 6000 m² alan üzerine kurulmuş 6 kattan oluşmaktadır.

Dahiliye, Kardiyoloji, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Endokrin bölümleriyle dahili hastalıkların tanı ve tedavisinin yanı sıra Genel Cerrahi, KBB, Göz, Plastik Cerrahi ile her yaş grubunda hastaya hizmet vermektedir. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gözlem üniteleri, Çocuk Cerrahisi ve Kadın Doğum bölümleriyle öncü sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir. Endoskopi bölümünde referans merkez olarak hizmet vermektedir.  Sağlıklı Yaşam Merkezi, Check-Up hizmetiyle koruyucu sağlık hizmetlerini esas alan bir misyon üstlenmiştir. Kişilerin yaşam kalitelerini yükseltmek üzere yaşam tarzı değişikliğine yönlendirecek Kişiye özel programlar oluşturulmaktadır. Tüm cilt hastalıklarının tanı ve tedavileri yanında Dermatoloji ve Plastik Cerrahi’de estetik ve dermatolojik uygulamalar yapılmaktadır.

Kadıköy Florence Nightingale Tıp Merkezi, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir merkez olarak Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi ile birlikte sağlık hizmetleri vermektedir.

Tıbbi Bölümler

Deneyimli tıbbi kadromuz ile her zaman size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Doktor Ara

Toplam 62 içerikten tanesi gösteriliyor.
Sayfa
Toplam 62 içerikten tanesi gösteriliyor.
Sayfa

Hastanelerimiz

Deneyimli tıbbi kadromuz ile her zaman size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Kadıköy FNG Tıp Merkezi Kadıköy FNG Tıp Merkezi
1 1
2 2
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
7 7
8 8
9 9
10 10
11 11