Kadıköy Florence Nightingale Tıp Merkezi

Özel Kadıköy Florence Nightingale Tıp Merkezi, Bağdat Caddesi'nde, Grup Florence Nightingale Hastaneler zincirinin Anadolu yakasındaki halkası Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi yanında yeni binası, modern teknolojik donanımı, uzman kadrosu ile hizmet vermeye başlamıştır. Merkez 6000 m² alan üzerine kurulmuş toplam 6 kattan oluşmaktadır.

Dahiliye, Kardiyoloji, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Endokrin bölümleri ile dahili hastalıkların tanı ve tedavisinin yanısıra Genel Cerrahi, KBB, Göz, Plastik Cerrahi bölümleri ile her yaş grubunda hastaya hizmet vermektedir.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gözlem üniteleri, Çocuk Cerrahisi ve Kadın Doğum Bölümleri ile Cadde'nin Kadın ve Çocuk Sağlığı hizmetleriyle öncü sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Özel Kadıköy Florence Nightingale Tıp Merkezi; bünyesinde hizmete giren Endoskopi Bölümü'nde ileri düzey teknolojik cihazlarla ve alanında uzman hekim ve sağlık profesyonelleri ile sindirim sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde referans merkez olarak hizmet vermektedir.

Sağlıklı Yaşam Merkezi, Check-Up hizmeti ile kişilerin sağlık kontrol ve korumasına yönelik koruyucu sağlık hizmetlerini esas alan bir misyon üstlenmiştir. Merkezde kişilerin yaşam kalitelerini yükseltmek üzere kişileri yaşam tarzı değişikliğine yönlendirecek Kişiye özel programlar oluşturulmaktadır.

Dermatoloji bölümünde tüm cilt hastalıklarının tanı ve tedavileri yanında Dermatoloji ve Plastik Cerrahi departmanında estetik ve dermatolojik uygulamalar yapılmaktadır.

Özel Kadıköy Florence Nightingale Tıp Merkezi tüm sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir merkez olarak sağlık hizmetlerini sürdürmektedir.

Tıbbi Bölümler

Deneyimli tıbbi kadromuz ile her zaman size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Doktor Ara

Toplam 70 içerikten tanesi gösteriliyor.
Sayfa
Toplam 70 içerikten tanesi gösteriliyor.
Sayfa

Hastanelerimiz

Deneyimli tıbbi kadromuz ile her zaman size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

1 1
2 2
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
7 7
8 8
9 9
10 10
11 11