Hızlı, Kolay ve Güvenli

Florence Nightingale Hastaneleri olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için E-Randevu ve E-Sonuç sistemimizi yeniledik. Sadece T.C. kimlik numaranız ile randevunuzu oluşturabilir, tahlil ve tetkiklerinize e-sonuç üzerinden ulaşabilirsiniz.

E-Randevu

Hastanelerimizden randevu almak şimdi daha kolay.

Sadece T.C. kimlik numaranız ile sistemimize girebilir, dilediğiniz doktora ve dilediğiniz tarihe randevunuzu hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. 

E-Randevu Sistemimize ulaşmak için: E-Randevu

E-Sonuç

Tahlil ve tetkik sonuçlarınız bir tık ile karşınızda.

Florence Nightingale Hastanelerinde yaptırmış olduğunuz test sonuçlarınızı “E-Sonuç” sayfamızda inceleyebilirsiniz. Sonuç sayfasına ulaşmak için gereken sadece T.C. kimlik numaranızdır.

E-Sonuç sistemimize ulaşmak için: E-Sonuç

Online Tıbbi Danışma

Evinizden hiç çıkmadan muayene olabileceğiniz Online Tıbbi Danışma randevularınızı yenilenen sistemimizden oluşturabilirsiniz. İstediğinizi hastane, bölüm ve doktoru seçerek, birkaç adımda kolayca randevu alın.

Online Tıbbi Danışma sistemimize ulaşmak için: Online Tıbbi Danışma

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bilgi güvenliğiniz açısından tetkik sonuçlarıniza ulaşmak için; TC kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir. Sisteme kayıtlı cep telefonunuza gelen SMS doğrulama kodu ile Radyoloji ve Laboratuvar sonuçlarınıza erişebilirsiniz.