Ağız ve Diş Sağlığı

agiz-ve-dis-sagligi.jpgGrup Florence Nightingale Hastaneleri açıldığı günden beri hizmet vermekte olan Ağız ve Diş Sağlığı Bölümündeki hekim kadromuz; tam donanımlı dünya standartlarındaki cihazlar ile tüm hastalarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü olarak, diş hekimliği kapsamında tüm hastalıkları kaliteli ve hasta odaklı hizmet anlayışı ile tedavi ediyoruz. Kardiyak ve cerrahi açıdan riskli hastalarda diş hekimliği hizmetinde 20 yılı aşkın tecrübe sahibi olan bölümümüz aynı zamanda diş beyazlatma dahil kozmetik diş hekimliği alanında, implantoloji, periodontal cerrahi ve endodonti alanlarında da hizmet veriyor.

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü olarak kardiyak veya cerrahi açıdan yada nakil sürecindeki riskli hastaların ameliyat öncesi ve sonrasında kullandıkları ilaçlar ve geçirdikleri operasyona göre rahatlıkla ağız ve diş tedavilerini yapılabilecek donanıma ve tecrübeye sahibiz.

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü olarak yine nöroloji bölümü ve kulak burun boğaz bölümleri ile çene eklem rahatsızlıklarının tanı ve tedavi sürecini de koordineli bir şekilde yürütüyoruz.

Grup Florence Nightingale Hastaneleri bünyesinde yer alan Ağız ve Diş Sağlığı Bölümümüz'de yine ihtiyacı olan yetişkin ve çocuk hastalarımız için genel anestezi uzmanlarımıza kolayca ulaşabiliyor ve sedasyon (sakinleştirme) veya genel anestezi ile konforlu bir şekilde tedavi etme imkanına da sahibiz.

Son teknoloji ile donatılmış Ağız ve Diş Sağlığı Bölümümüzde hizmet verdiğimiz alanlar:

Ağız ve Diş Sağlığı Hakkında Sorun
Güvenlik Kodunu Giriniz
Captcha
CaptchaResart