Perinatoloji (Yüksek Riskli Gebelik)

Perinatoloji Bölümünde perinatoloji uzmanı hekimler eşliğinde, erken doğumun önceden anlaşılıp önlenebilmesi, çoğul gebeliklerde oluşabilecek problemlerin teşhisi ve gebeliklerin yakından takip altında tutularak sürecin en kapsamlı şekilde yönetilebilmesi oldukça önemlidir.

Bununla birlikte, Perinatoloji Bölümü gebe kadınların ve bebeklerinin sağlığını yakından takip etmek; anne karnındaki bebeğe ait (fetal) anormalliklerin erken teşhisini, kromozomal anormalliklerin taranmasını, düşüklerin ve ölü doğumların engellenmesini de mümkün kılmaktadır.

Grup Florence Nightingale Perinatoloji Bölümü, 2009 yılından beri detaylı ultrason, obstetrik doppler ultrason, fetal ekokardiografi, fetal ense kalınlığı ölçümü gibi birçok perinatolojik test ve uygulama perinatoloji uzmanı hekimler ve sağlık personeli tarafından başarıyla yapılmaktadır.

Verdiğimiz perinatoloji ve ultrason hizmeti yüksek standartlarda, bilgilendirici ve danışmanlık hizmeti desteklidir. Anne karnındaki bebeğe ait farklı dönemlerdeki resim ve videolar aileye verilmektedir.

Randevu Alın