Nefroloji

nefroloji

Grup Florence Nigtingale Hastaneleri Nefroloji Bölümünde iç hastalıkları uzmanlığı üzerine böbrek ve idrar yolu hastalıkları ve tedavisini kapsayan nefroloji bilim dalında ihtisas ve kariyer yapmış alanında uzman doktorlar çalışmaktadır.

Nefroloji Bölümünde; hipertansiyon, böbrek taşları, idrarla protein kaybına ve idrarda kanamaya yol açan diğer böbrek hastalıkları, akut ve kronik böbrek yetersizliği, şeker hastalığına bağlı böbrek hastalıkları, kronik glomerulonefrit ve polikistik böbrek hastalığı ve diğer kistik böbrek hastalıklarına kadar tüm böbrek ve idrar yollarını kapsayan hastalıklarının dahili tanı, tedavi ve takibi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Nefroloji Bölümünde sürekli diyaliz tedavisi gören hastalarımızın veya böbrek nakli sürecindeki hastalarımızın da her türlü takip ve tedavisinde kapsamlı çözümler üretilmektedir.

Nefroloji Bölümü ile ilişkili olarak böbrek nakli ihtiyacı olan hastalarımız için kurulan Böbrek Nakli Merkezimiz uluslararası standartlarda hizmet veren, multidisipliner yaklaşımla hareket eden sürekli kendini yenileyen bir anlayışla sahiptir.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?
florence nightingale hastanesi çağrı merkezi
florence nightingale hastanesi

Copyright 2016 Florence Nightingale. Tüm hakları saklıdır.

Web sitemizdeki bilgiler kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik tüm işlemlerinizi doktorunuza danışmadan uygulamayınız.