kulak-burun-bogaz

Aldığımız yeni tedbirler ile uzun süredir ertelemek durumunda olduğunuz sağlık problemleriniz için güvenle hizmetimize devam ediyoruz.

Ateş, ağrı, öksürük, solunum sıkıntısı, boğaz ağrısı gibi belirtilerinizin doğru teşhis ve tedavisi için Kulak Burun Boğaz uzmanlarımız yeni tedbirlerle hizmetinizde.

Kulak Burun Boğaz Bölümümüzde, burun ve sinüs gibi genel Kulak Burun Boğaz ameliyatlarının yanı sıra, horlama ve uyku apnesi gibi uyku sorunlarının da cerrahi tedavisini de başarıyla uygulamaktayız.

Vertigo (baş dönmesi) başta olmak üzere, iç kulak nedenli denge bozukluklarının tetkik, teşhis ve tedavisini özenle planlayan Kulak Burun Boğaz uzmanlarımız, bu tür Kulak Burun Boğaz hastalıklarından yakınan pek çok hastamızın tedavisini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Kulak Burun Boğaz Bölümümüzde; 

İşitme ve konuşma bozuklukları
Odyoloji
Çocuk kulak- burun- boğaz
Tükürük bezi hastalıkları
Allerji testi (prick)
Ses hastalıkları
Reflü
Burun ve sinus hastalıkları
Boğaz hastalıkları
Denge bozuklukları
Uyku bozuklukları (horlama ve uyku apnesi)
Baş boyun kanserleri ile
Baş boyun yerleşimli tümöral yapıların tanı ve cerrahi tedavisini gerçekleştirmekteyiz.


Kulak Burun Boğaz Bölümümüzde; hastalarımızın şikayetlerini endoskopi, BT tarama ve alerji testleri dahil olmak üzere pek çok klinik ve radyografik tetkikler ile değerlendirerek, multidisipliner bir yaklaşımla en uygun tıbbi ve/veya cerrahi tedavi seçeneklerini sunmaktayız.

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Kulak Burun Boğaz Bölümünde tetkik, teşhis ve tedavileri uygulanan kulak burun boğaz hastalıkları ile gerçekleştirilen ameliyatlar hakkında daha fazla bilgi almak için bölümümüzden randevu alabilirsiniz.