Karaciğer Nakli Merkezi

2004 yılında kurulan Karaciğer Nakli Merkezinde 1500’ün üzerinde Karaciğer Nakli ameliyatı gerçekleştirilerek, her yıl 100 ve üzerinde Karaciğer Nakli yapılmaktadır. Karaciğer nakli ameliyatı sadece operasyondan ibaret değildir. Nakil öncesi ve sonrası tüm süreçleri kapsayan multidisipliner bir bakış açısı son derece önemlidir. Nakil ekibinin uzmanlığının yanında, yüksek kalitede laboratuvar, ameliyathane, ameliyat öncesi ve sonrası bakım ve yoğun bakım ünitesi ve görüntüleme hizmetleri gereklidir.
Sağlık Bakanlığı’na her yıl bildirilen verilere göre; hastalarını %95 ve üzeri oranında sağlıklı yaşama kavuşturan Grup Florence Nightingale Hastaneleri Karaciğer Nakli Merkezi, alanında uluslararası kabul görmüş, 25 yıllık deneyime sahip merkez direktörümüz Prof. Dr. Yaman Tokat tarafından yönetilmektedir. Prof. Dr. Yaman Tokat ve Prof. Dr. Yıldıray Yüzer gerçekleştirdiği başarılı karaciğer nakli ameliyatlarıyla canlıdan canlıya karaciğer naklinde başarıda 1. sırada yer almaktadır.
Grup Florence Nightingale Hastaneleri Karaciğer Nakli Merkezinde ekibimiz nakil öncesi, sırası ve sonrasında tüm süreçlerde en doğru bakımı ve tedaviyi almanız için sizinle ilgilenmektedir. Amacımız siz ve ailenizin ihtiyaçlarına odaklanmış kaliteli bir hizmet sunmaktır.
Tüm bu alanlardaki uzmanlarımız bir ekip olarak sizin sağlığınız ve bakımınız için takım arasında tartışılır, test sonuçlarınız hızlı bir şekilde kullanılabilir, randevular koordinasyonda programlanır ve nakli bakım ekibi sizin için neyin en iyi olduğunu belirlemek için birlikte çalışır.