kadin-hastaliklari-ve-dogum

Aldığımız yeni tedbirler ile uzun süredir ertelemek durumunda olduğunuz sağlık problemleriniz için güvenle hizmetimize devam ediyoruz. Covid-19 sonrasında aldığımız yeni tedbirlerle Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümümüzde gebelik takibi, doğum ve tüm kadın hastalıkları konusunda hizmetlerimizi güvenle vermeye devam ediyoruz.

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümümüzde; uzmanlık alanlarında söz sahibi, tıp dünyasındaki güncel gelişimleri yakından takip eden akademik profil sahibi hekimlerimizden oluşan bir ekip iş başındadır.

Riskli gebeliklerin takibinde deneyimli Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümümüz perinatoloji bölümümünde; gelişmiş cihazlar ve modern tıbbın tüm olanakları kullanılarak gebelik takibi yapılmaktadır. Bölümümüzde her türlü genetik incelemeleri yapabilmemiz mümkündür. 

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümümüze kısırlık tedavisi için başvuran hastalarımızı yine hastanelerimiz kapsamındaki IVF (Tüp Bebek) Merkezi ile koordineli olarak takip ve tedavi ediyoruz. Kısırlık tedavisinde yaklaşımımızdaki temel noktalardan biri kişiye özel tedavidir. Bölümümüz ziyaretinizde kişisel ilgi ve duygusal destek ile kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz bir ortam ile karşılanırsınız.

Kadın sağlığı, hastalıkları ve doğum alanlarında ileri teknoloji ve modern tıbbın tüm olanaklarını kullanarak hizmet vermekte olduğumuz kadın hastalıkları ve doğum bölümümüzde menopoz, psikolojik danışmanlık, hamilelik ve emzirme dönemi danışmanlığı hizmetlerimizde mevcuttur.