Merkezimizi Yakından Tanıyalım

 • CENTER OF EXCELLENCE MÜKEMMELİYET MERKEZİ
  CENTER OF EXCELLENCE MÜKEMMELİYET MERKEZİ Grup Florence Nightingale Hastaneleri Girşimsel Radyoloji Merkezi Mayıs 2016’da girişimsel radyolojide “TheraSphere Center of Excellence” belgesine layık görüldü.
 • GİRİŞİMSEL ONKOLOJİ
  GİRİŞİMSEL ONKOLOJİ Kanser tedavisinde “Lokoregional Kanser Tedavisi” yani kanser dokusuna yönelik tedavi (kanserde hedefe yönelik tedavi) her geçen gün daha çok öne çıkmaktadır.
 • RADYOEMBOLİZASYON
  RADYOEMBOLİZASYON Karaciğer kanserinde ve karaciğer metastazlarında cerrahi tedavi ve kemoterapi ile çözüm bulunamayan hastalarda radyoembolizasyon tedavisi uygulanabilir.
 • KEMOEMBOLİZASYON
  KEMOEMBOLİZASYON Kanser hücreleri gelişimini ve büyümelerini devam ettirebilmek için sağlıklı dokulara göre daha fazla miktarda enerji ve besine ihtiyaç duyarlar, bu nedenle damarlar ile beslenmeleri gerekir.
 • TÜMÖRAL ABLASYON
  TÜMÖRAL ABLASYON Tümöral ablasyonda temel mekanizma; kanser dokusuna bilgisayarlı tomografi (BT) ve/veya ultrasonografi (USG) eşliğinde özel bir iğne ile girilerek enerji vermektir.
 • KEMOSATÜRASYON PHP
  KEMOSATÜRASYON PHP Kemoterapiye cevap vermeyen karaciğer metastazlarında uygulanan yeni bir yöntem olan kemosatüresyon PHP özellikle malign melanom karaciğer metastazlarında uygulanmaktadır.

Sağlık Broşürleri

Bizden haberdar olmak ister misiniz?
florence nightingale hastanesi çağrı merkezi
florence nightingale hastanesi

Copyright 2016 Florence Nightingale. Tüm hakları saklıdır.

Web sitemizdeki bilgiler kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik tüm işlemlerinizi doktorunuza danışmadan uygulamayınız.