Biyokimya

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Biyokimya Bölümü olarak yalnızca test sonucu üretmeyip klinik karar vermeyi destekleyen, hastalığın tanısı, gelişimi, hastalığın önlenmesi gibi çeşitli hizmetler veriyoruz.

İstatistik veriler, tıbbi kararların %70'ini laboratuvar sonuçları dikkate alınarak verildiğini gösteriyor. Bu nedenle sağlık hizmetinin yürütülmesinde Biyokimya laboratuvarı büyük bir öneme sahiptir.

Bu bilinçle laboratuvarımızda, 
  • sonuçların tekrarlanabilirliği, 
  • doğruluğu, 
  • kalite kontrolü gibi kavramlar, iyi laboratuvar uygulamalarına dayalı olarak sağlanmaktadır.
Hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak, her zaman en önemli önceliğimiz ve hedefimiz olmuştur. Bu hedefe ulaşmak için kuruluşumuzdan bu yana uluslararası ve ulusal kalite kontrol programlarına katılımlar düzenli sağlanmakta tüm laboratuvar çalışanları için sürekli olarak gerekli eğitimler yenilenmektedir.

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Biyokimya Bölümümüz günümüz modern tıp anlayışı çerçevesinde son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, en güncel cihazlar, yetkin personel, tecrübeli uzman kadrosuyla tıbbi laboratuvar hizmetlerini en doğru, güvenilir ve kısa sürede vermeyi amaçlamaktadır.

Randevu Alın