Omurga Cerrahisi Bölümü

Omurga cerrahisi bölümünde omurga ve sinir yapılarının tüm dejeneratif, travmatik, doğumsal, tümöral , infeksiyöz, vasküler ve geriatrik hastalıklarının ilk değerlendirmeleri, tetkikleri, medikal tedavileri ve gerekli durumlarda cerrahi tedavileri yapılmaktadır.

Amacımız, hastalarımızın ağrılarının kontrol altına alınması, fizyolojik durumun elde edilmesi, normal duruma hızla geri dönüşün sağlanması ve ilerde oluşabilecek sorunların önlenmesidir. Bu amaca olabilecek en az risk ve komplikasyonla ulaşmak ana hedeflerimizdendir.

Omurga cerrahisi bölümümüzde, Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu'nun başkanlığında ekip ruhu ile çalışılmaktayız. Bölümümüze başvuran her hastanın hastanemizden ayrılana kadar her aşamada maksimum memnuniyetinin sağlanması ekibimizin her üyesinin öncelikli hedefidir. Bu hizmeti, 7/24 ve günün her saatinde aynı kalitede verilebilmek için büyük bir özveriyle çalışmaktayız.

skolyoz ve omurga
Bizden haberdar olmak ister misiniz?
florence nightingale hastanesi çağrı merkezi
florence nightingale hastanesi

Copyright 2016 Florence Nightingale. Tüm hakları saklıdır.

Web sitemizdeki bilgiler kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik tüm işlemlerinizi doktorunuza danışmadan uygulamayınız.