Yüksek Riskli Gebelik (Perinatoloji)

Perinatoloji gebelik ve doğum bilimidir.

Perinatoloji Bölümünde erken doğumun önceden anlaşılıp önlenebilmesi, çoğul gebeliklerde oluşabilecek problemlerin teşhisi ve gebeliklerin yakından takip altında tutularak sürecin en kapsamlı şekilde yönetilebilmesi oldukça önemlidir.

Bununla birlikte, Perinatoloji Bölümügebe kadınların ve bebeklerinin sağlığını yakından takip etmek; anne karnındaki bebeğe ait (fetal) anormalliklerin erken teşhisini, kromozomal anormalliklerin taranmasını, düşüklerin ve ölü doğumların engellenmesini de mümkün kılmaktadır.

Grup Florence Nightingale Perinatoloji Bölümü, 2009 yılından beri detaylı ultrason, obstetrik doppler ultrason, fetal ekokardiografi, fetal ense kalınlığı ölçümü gibi birçok perinatolojik test ve uygulama başarıyla yapılmaktadır.

Verdiğimiz perinatoloji ve ultrason hizmeti yüksek standartlarda, bilgilendirici ve danışmanlık hizmeti desteklidir. Anne karnındaki bebeğe ait farklı dönemlerdeki resim ve videolar aileye verilmektedir.

perinotoloji
Bizden haberdar olmak ister misiniz?
florence nightingale hastanesi çağrı merkezi
florence nightingale hastanesi

Copyright 2016 Florence Nightingale. Tüm hakları saklıdır.

Web sitemizdeki bilgiler kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik tüm işlemlerinizi doktorunuza danışmadan uygulamayınız.