Kemik iliği nakli merkezinde tedavi ve takip süreci tam bir ekip işidir.

Biz güçlü bir ekibiz;

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Kemik İliği Nakli Merkezimizde ayaktan hasta takibi ve hasta ile vericilerin ön değerlendirilmesi kurucu direktör Prof. Dr. Mutlu Arat’ın bizzat kendisi tarafından yapılmaktadır.

Yatan hastaların takibi, nakil sonrası yatan hastalar ve taburcu olanların ilk 3 ay takipleri, otolog kemik iliği nakli olan hastaların izlemi, kök hücre toplanması ve diğer tüm hasta takip işlemleri için Prof. Dr. Mutlu Arat’ın yönetiminde görevli hekimler arasında özel bir ekip çalışması yapılmaktadır.

2012'de Doç. Dr. Emine Tülay Özçelik’in ve 2014'de Uzm. Dr. Hasan Sami Göksoy’un ekibimize katılması ile birlikte 4 uzman hematolog ile hekim kadromuz gücüne güç katarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bununla birlikte hastalarımızın tüm süreçlerinde son derece önemli olan hemşirelik hizmetleri de yine başhemşirelerimiz ve diğer hemşire arkadaşlarımız ile birlikte yoğun bir çaba ve gayret ile yürütülmektedir.

Kemik İliği Merkezimizde tüm SGK'lı ve özel sigortalı olgulara anlaşmalı olarak ek bir ücret istenmeksizin nakil hizmeti verilmektedir! Nakile bağlı komplikasyonlar merkezimizin sorumluluk teminatı altında olup, her zaman yatırılarak SGK kapsamında işlem yapılmaktadır.

kemik iliği nakli