Riskli Kalp Hastalarında Tedavi

Kardiyoloji Merkezimizde bir yıl süresince yaklaşık 5000’den fazla hastaya koroner anjiyografi, 1000’den fazla hastaya balon anjiyoplasti-stent işlemi uygulanmaktadır.

anjiyoKardiyoloji Merkezimizde uzun yıllardan beri yapılmakta olan mitral balon valvuloplasti işleminde de hasta sayımız yaklaşık 1.200 civarındadır ve bu seri ile dünyada ve Türkiye’de öncü olmanın gururunu yaşıyoruz.

Merkezimizde ilaç tedavisine cevap vermeyen ritim problemlerinin operasyonla düzeltilmesi, anevrizma, büyük-küçük damar ameliyatları gibi erişkin ve çocuk kalp ameliyatlarının her alanında da başarıyla hizmet verilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana milyonlarca erişkin kalp hastasının tedavisini gerçekleştirmekte olan merkezimiz deneyimli ve uyumlu bir ekip ile sizlere hizmet vermektedir.

Kardiyoloji Merkezimizin yine Florence Nightingale Hastaneleri kapsamındaki kalp ve damar cerrahisi merkezi ile arasındaki kusursuz uyum ve koordinasyon; merkezimizin başarısında ve hastalar tarafından tercih edilmesinde en önemli etkenlerden biridir.

Multidisipliner yaklaşım ile tüm hastalarımız için özellikli hasta bakımı programı oluşturmaktayız. Bu sayede merkezimizde yüksek riskli kalp hastalarının da başarı ile tedavi edilmesi mümkün olmaktadır.

anjiyo