Uluslararası standartlarda kanser araştırma ve tedavi imkanları...

Grup Florence Nightingale Hastaneleri bünyesinde kurulmuş olan  Kanser Merkezimizde, ileri kanser araştırma ve tedavi imkanları; uluslararası standartlara uygun olarak kurulan tam donanımlı tanı, görüntüleme, tedavi ünitelerinin koordineli çalışmalarıyla sunulmaktadır.

Hastalığın her aşamasında yanınızdayız...

Onkoloji hastasının takibi esnasında gerek duyulan tüm birimleri aynı çatı altında toplayan Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi, kanser merkezimizde acil yardım hizmetlerinden, günü birlik destek tedavilere, yoğun bakım hizmetlerinden, evde bakıma kadar hastalığın her aşamasında hastasının konfor ve güvenini sağlamak için büyük bir  uyum içinde çalışmaktadır.

Doğru hastaya doğru tedavi...

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Kanser Merkezimizde, moleküler genetik belirteçlere göre düzenlenmiş kişiye özel tedavilerle, "Doğru Hastaya Doğru Tedavi" verilmesi amaçlanmaktadır. Bu yöntemle hastalar gereksiz tedavilerden korunurken maliyetler de azalmaktadır.

kanser merkeziBizden haberdar olmak ister misiniz?
florence nightingale hastanesi çağrı merkezi
florence nightingale hastanesi

Copyright 2016 Florence Nightingale. Tüm hakları saklıdır.

Web sitemizdeki bilgiler kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik tüm işlemlerinizi doktorunuza danışmadan uygulamayınız.