PET MR sayesinde yeni bir dönem başladı

Onkolojide, görüntülemenin yeri çok önemlidir. İleri Onkolojik Görüntüleme, tanı, evreleme, tedaviye yanıtın değerlendirilmesi açısından baş rol oynamaktadır.


Tümör dokusunun erken evrede belirlenmesinde önemli yol kat edilmiştir. İleri Onkolojik Görüntüleme ile kanser hastalığının seyri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olunabilmektedir.

Kanser tipine uygun tedavinin seçimi konusunda ve tedaviye yanıtın değerlendirilmesinde yeni nesil görüntüleme araçları önemli rol oynamaktadır.

Grup Florence Nightingale Hastaneleri 20 yıllı aşan deneyimiyle, kanserin tanı ve tedavisinde dünya standartlarının üzerine çıkmayı hedeflemiş ve görüntüleme teknolojisinde de ilkleri Türk insanının hizmetine sunmuştur.

İlk PET BT (bilgisayaralı tomografi) kurulumunu gerçekleştiren hastanemiz, dünyada sayılı araştırma merkezlerinde bulunan PET MR cihazını da 2015 yılı itibarıyla ülkemize kazandırmıştır.

PET MR sayesinde tüm vücut taraması, yüksek kalitede anatomik detay alınarak gerçekleştirilebilmektedir. İleri teknoloji ürünü PET MR ile 3 boyutlu değerlendirme yapılarak en hassas düzeyde bilgi alınabilmektedir.

PET MR hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız Kanserle İlgili Uzmanlarımıza Sorun
Güvenlik Kodunu Giriniz
Captcha
CaptchaResart