Hastalarımıza multidisipliner yaklaşım...

onkolojiGrup Florence Nightingale Hastaneleri Kanser Merkezinde, medikal onkoloji, radyasyon onkolojisi , ileri onkolojik görüntüleme bölümü, girişimsel onkoloji, genel cerrahi, meme cerrahisi, beyin cerrahisi, ürolojik ve jinekolojik onkoloji, nükleer tıp, radyoloji, patoloji, tıbbi genetik, onkoloji hemşireliği, beslenme ve diyetetik, onkolojik psikoloji bölümleri her hasta için birlikte çalışmakta ve tüm hastalar multidisipliner olarak teşhis ve tedavi edilmektedir.

Tedaviler, değerli hekimlerimizin ve konsültan öğretim üyelerimizin liderliğinde deneyimli tıbbi kadro ile uluslararası alanda başarılar kazanmış bilim adamlarımızın denetimi altında gerçekleştirilmektedir.

İkinci Uzman Görüşü Uygulaması..

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Kanser Merkezimizde, düzenli olarak ABD'nin en önemli kanser merkezlerine uydu bağlantısı veya "telemedicine" sistemleriyle bağlanarak tüm gelişmelerin takip edildiği ve uygulanabildiği gelişmiş bir alt yapı mevcut. Hastalarımıza ait dosyaları da aynı yöntemle yurt dışı kanser merkezindeki ilgili uzmanlara göndererek ortak değerlendirme imkanı da sağlayan merkezimizde arşivlenen veriler yurt dışı merkezlerden izlenebilmekte, sağlık kontrolleri ve tedaviler için etkin bir yaklaşım sağlanmaktadır.

Radyoterapi ihtiyacı olan hastalarımıza radyasyon onkologları, radyofizik uzmanları, medikal dozimetristler ve radyoterapi teknikerlerinden oluşan büyük bir ekip hastaya uygun tedaviyi planlar ve uygular.

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Kanser Merkezimizde beslenme, ağrı tedavisi, tedavi öncesi fertilite koruyucu tedavi, psikolojik destek, kanser tedavisinde destekleyici onkolojik tedavilerin tümü bir arada sunulmaktadır.

Merkezimizde genetik danışmanlık ve kanser önleme programları uygulanmakta ve onkolojik Check Up hizmeti de verilmektedir.

ONKOLOJİ

Bizden haberdar olmak ister misiniz?
florence nightingale hastanesi çağrı merkezi
florence nightingale hastanesi

Copyright 2016 Florence Nightingale. Tüm hakları saklıdır.

Web sitemizdeki bilgiler kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik tüm işlemlerinizi doktorunuza danışmadan uygulamayınız.