Hastalarımıza MULTİDİSİPLİNER Yaklaşım

1997 yılından bu yana hizmet sunan Florence Nightingale Kanser Merkezimizde, medikal onkoloji, radyasyon onkolojisi, ileri onkolojik görüntüleme bölümü, girişimsel onkoloji, genel cerrahi, meme cerrahisi, beyin cerrahisi, ürolojik ve jinekolojik onkoloji, nükleer tıp, radyoloji, patoloji, tıbbi genetik, onkoloji hemşireliği, beslenme ve diyetetik, onkolojik psikoloji bölümleri, hastalar için birlikte çalışmakta ve tüm hastalar multidisipliner ekip çalışmasıyla tedavi edilmektedir.

Kanser tedavileri, değerli hekim ve konsültan öğretim üyelerimizin liderliğindeki deneyimli tıbbi kadroyla, uluslararası alanda başarılar kazanmış bilim adamlarımızın denetimi altında gerçekleştirilmektedir.

İkinci Uzman Görüşü Uygulaması;

Florence Nightingale Kanser Merkezimizde, düzenli olarak ABD'nin en önemli kanser merkezlerine, uydu ya da "Telemedicine" sistemleriyle bağlanarak tüm gelişmelerin takip edildiği ve uygulanabildiği gelişmiş bir alt yapı mevcuttur. 

Hasta dosyaları da aynı yöntemle yurt dışı kanser merkezindeki ilgili uzmanlara gönderilerek, ortak değerlendirme olanağı da sağlayan merkezimizde, arşivlenen veriler yurt dışı merkezlerden izlenebilmekte, sağlık kontrolleri ve tedaviler için etkin bir yaklaşım sağlanmaktadır.

Radyoterapi ihtiyacı olan hastalarımız için radyasyon onkologları, radyofizik uzmanları, medikal dozimetristler ve radyoterapi teknikerlerinden oluşan büyük bir ekip tedaviyi planlar ve uygular.

Florence Nightingale Kanser Merkezimizde beslenme, ağrı tedavisi, tedavi öncesi fertilite koruyucu tedavi, psikolojik destek, kanser tedavisinde destekleyici onkolojik tedavilerin tümü bir arada sunulmaktadır.

Kanserle İlgili Uzmanlarımıza Sorun
Güvenlik Kodunu Giriniz
Captcha
CaptchaResart