Uluslararası Konsültasyonlar

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi;  dünya standartlarındaki teknolojik donanımı ve kalitesi , JCI  akreditasyonu  , Hekim, hemşire ve diğer insan kaynağı kalitesi  ile  Onkoloji alanında uluslararası hastaların  tercihi olmaktadır.  
Grup FNH Uluslararası Hasta Departmanı ile organize bir şekilde  tüm  kanser türlerinde bütüncül yaklaşım ile hizmet verilmektedir.  Uluslararası hastalarımız için kendi dillerinde bir tercüman refakatinde ,  yabancı dil bilen personelimizce  hastaların ve hasta yakınlarının  tüm gereksinimlerine anında yanıt verebilmektedir.

Onkolojik Tıbbi İkincil Görüş…  Medical Second Opinion…

Uluslararası Hasta Departmanı tarafından yönlendirilen, hekimi aracılığı ile  veya kendi imkanları ile hastanemize ulaşan Onkoloji hastalarının  tüm sağlık verileri, görüntüleri  ve hastaların talepleri  elektronik ortamda ilgili  onkoloji tıbbi birimine yönlendirilmektedir.  Uzman Hekimler  tarafından mevcut verilere göre  , gerektiğinde hasta veya hekimi ile doğrudan iletişim kurularak ,  hastanelerimizde  yapılacak tıbbi tedavi planlanmakta ve 24 saat içinde ücret bilgisi ile beraber dönüş yapılmaktadır.  


Kanser merkezi


Kanserle İlgili Uzmanlarımıza Sorun
Güvenlik Kodunu Giriniz
Captcha
CaptchaResart