Yılda 2000'in üzerinde açık kalp ameliyatı

Kalp ve damar hastalıkların tedavisinde bir merkezi diğerlerinden farklılaştıran nedir?

Kalp ve damar hastalıklarının cerrahisi için nerede tedavi olduğunuz fark yaratır. Yapılan çalışmalar göstermiştir ki tecrübeli ekipler tarafından takip edilen kalp ve damar cerrahisi hastalarının tedavilerinin başarı oranı daha yüksektir. Onlarca yıldır çok sayıda kalp ve damar cerrahi hastasını başarı ile tedavi eden bir merkezi seçmeniz kendi hastalığınızın başarı ile tedavi şansını da yükseltecektir.

Florence Nightingale Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezinde 20 yılı aşkın süredir binlerce kalp hastasının cerrahi tedavisi gerçekleştirilmekte olup her yıl 2000'e yakın kalp ameliyatına imza atılmaktadır.

Kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, anestezi ve yoğun bakım doktorları ile hemşireler ve yardımcı personel arasındaki kusursuz uyum ve koordinasyon; merkezimizin başarısında ve hastalar tarafından tercih edilmesinde en önemli etkenlerden biridir. Bu multidisipliner yaklaşım ile tüm hastalarımız için özellikli hasta bakımı programı oluşturmaktayız. Bu sayede merkezimizde yüksek riskli kalp hastalarının da başarı ile tedavi edilmesi mümkün olmaktadır.

kalp sağlığı