Anestezi ve Yoğun Bakım Uzmanları

Tıpta yapılan yüzlerce çeşit operasyonda "Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı" doktorlar, cerrahi ekip kadar önemli bir rol oynamaktadırlar. Bu bağlamda "Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı"  doktorun belirli bir cerrahi branşta ameliyat olan hastalar ile tecrübesi ne kadar fazla ise o kliniğin başarı oranı da o kadar artmaktadır.

Florence Nightingale Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezinde  Türkiye'de ve dünyada halihazırda yapılmakta olan büyük çaplı kalp ve damar operasyonları her gün rutin olarak gerçekleştirilmektedir.Bu operasyonların öncesinde, esnasında ve sonrasında her hastanın kendine özel olan anestezi ve yoğun bakım ihtiyaçlarını karşılamak 
kalp ve damar cerrahisi anestezibüyük önem arz eder ve tam bir ekip çalışması gerektirir. Kalp ve damar cerrahisinde uzmanlaşmış Anestezi  ve  Yoğun Bakım Uzmanları Florence Nightingale Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezinde yılların tecrübe ve birikimi ile her bir hastaya özel yüksek kalitede anestezi ve yoğun bakım desteği sunarak merkezimizin başarısına büyük katkı sağlamaktadırlar.

Florence Nightingale Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezinde Anestezi  ve  Yoğun bakım  doktorları  Türkiye'de kalp ve damar cerrahisinde en çok tecrübe etmiş deneyimli  ekiplerin başında gelmektedir.