Kalp Nakli ve Kalp Destek Merkezi

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Kalp Nakli ve Kalp Destek Sistemleri Merkezimizde; Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı "Kalp Nakli ve Yapay Kalp Destek Sistemleri Programı" yürütülmektedir.

Türkiye’de kalp hastalıklarının tanı ve tedavisinde 25 seneyi aşan tecrübeye sahip olan Grup Florence Nightingale Hastanesi, aynı zamanda doku ve organ nakli konusunda da Türkiye’nin önde gelen referans merkezlerinden biridir. Bu program bünyesinde geniş ve deneyimli bir ekip, kalp yetmezliğinin tanısı ve tedavisi konusunda multidisipliner bir yaklaşımla çalışmaktadır.

Bu ekipte; kalp nakli cerrahları ve kardiyoloji uzmanlarının yanı sıra, organ nakil koordinatörleri, göğüs hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, nefroloji, psikiyatri, fizik tedavi rehabilitasyon, anestezi, yoğun bakım uzmanları, deneyimli organ nakli hemşireleri, sosyal hizmet uzmanları, fizyoterapistler, psikologlar ve diyetisyenler bulunmaktadır.Tüm ekibimizle hayata yeniden başlayacağınız bu dönemde yanınızda olmaktan ve sağlığınız için var gücümüzle çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

TIBBİ MERKEZİN HİZMET VERDİĞİ ŞUBELER

TIBBİ MERKEZE BAĞLI SAĞLIK REHBERİ YAZILARI