Florence Kadın & Çocuk Kulübü

  Florence Kadın & Çocuk Kulübü olarak çocukların bilişsel, motor ve psiko-sosyal gelişimlerini destekleme, hayatlarının erken dönemlerindeki fiziksel, mental ve sosyal gelişimlerini etkileyebilecek beslenme, sağlık, zihinsel gelişimle ilgili tüm bilgi ve deneyimlerimizi kullanarak uzman kadromuzla birlikte hizmet vermek en önemli hedeflerimizden birisidir.

  Her çocuğumuz için özel ve multidisipliner bir yaklaşım gösteren hekimlerimiz, prenatal dönemden okul çağına kadar, okul çağından ergenlik dönemine kadar olan gelişimlerini değerlendirilerek, oluşabilecek herhangi bir sağlık sorunu karşısında erken önlem alınır.

  Klübümüze üye olan (Down Sendromlu, Spina Bifidalı gibi) çocuklar ve aileleri ihtiyaçları doğrultusunda; hekim ve diğer üyelerle etkileşimin FNH çatısı altında olması sağlanır.

  Devamını Görüntüleyin

  Avantajları Nelerdir?

  • Kulüp üyesi annelerin bizde doğan her bebeğine ömür boyu özel avantajlar
  • İhtiyaç duyulduğunda hekimlerle ve diğer üyelerle FNH çatısı altında iletişim sağlanması
  • Rutin yapılan tahlil ve tetkiklerin takibi ve üyelere hatırlatma
  • Sağlık ve koruyucu hekimlik konularında seminer ve eğitimlere ücretsiz katılım
  • Sosyal sorumluluk projelerine birlikte imza atmak
  • Özel gün kutlamalarında avantajlı hediyeler
  • Özel sağlık sigortası kapsamı dışında kalan (sünnet, dermatokozmetoloji, plastik ve estetik cerrahi, MİHA, ortodonti tedavisi vb.) gereksinimlerde avantajlı paketler
  • FNH dışında diğer kuruluşlardan üyelere de özel avantajlar

  Florence Kadınları 

  Kadınlar Kulübü

  Kadınlar, ruhsal ve bedensel açıdan sağlıklı bireyler yetiştirerek toplumun da daha sağlıklı olmasında temel görevi üstlenirler.

  Böylesine kutsal ve üstün bir görevi yerine getirebilmek için önce kadınların sağlıklı olması gerektiği düşüncesiyle, biz de Florence Kadınlar Kulübü & Çocuklar Kulübü olarak bilgi ve tecrübelerimizi kadınlarımızla paylaşıp, toplumsal konularda farkındalık yaratmayı ve sosyal sorumluluk projelerini birlikte hayata geçirmeyi hedefliyoruz.

  “Geleceğimiz çocuklarımız, çocuklarımızı yetiştiren kadınlarımız”sloganıyla yola çıktığımız bu harekette, yaşam kalitesini arttırmak en büyük ideallerimizden birisidir.

  Florence Çocukları

  Çocuklar Kulübü

  Dünyada ülkeler tarafından en fazla kabul gören sözleşme olan Çocuk Hakları Sözleşmesi’nin 6. maddesinde çocuğun hayatta kalması ve gelişmesi için mümkün olan azami çabayı göstermeyi hedefler.

  Biz de Florence Kadın & Çocuk Kulübü olarak bu evrensel değerlere sahip çıkarak, çocukların bilişsel, motor ve psiko-sosyal gelişimlerini destekleme, hayatlarının erken dönemlerindeki fiziksel, mental ve sosyal gelişimlerini etkileyebilecek beslenme, sağlık, zihinsel gelişimle ilgili tüm bilgi ve deneyimlerimizi kullanarak uzman kadromuzla birlikte hizmet vermek en önemli hedeflerimizden birisidir.

  Hastanelerimiz

  Deneyimli tıbbi kadromuz ile her zaman size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

  florence nightingale hastanesi

  Copyright 2018 Florence Nightingale Kadın & Çocuk Kulübü. Tüm hakları saklıdır.

  Web sitemizdeki bilgiler kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik tüm işlemlerinizi doktorunuza danışmadan uygulamayınız.