IVF ve Tüp Bebek Bölümü

Tüp bebek tedavisinin başarısı iyi donanımlı yüksek teknolojiye sahip laboratuvarlar ve işinin ehli bir ekibin koordineli çalışmasına bağlıdır.

IVF ve Tüp Bebek Merkezimizde; embriyoloji,  androloji, endokrinoloji laboratuvarları ve endoskopik cerrahi ünitesinde çalışan  tecrübeli doktorlarımız ve geniş ekibimizle tam kapsamlı hizmet vermekteyiz.


kadın hastalıkları ve doğum perinatolojiEmbriyoloji Laboratuvarımızda dünya standartlarında ve yüksek teknolojide ekipmanlarımız, kapsamlı tesis ve mekanlarımızla hizmet vermekteyiz. Laboratuvarımızda kadından alınan yumurtaların  erkekten alınan spermler ile laboratuvar ortamında  birleştirilmesi işlemi olan IVF (in vitro fertilizasyon), yumurtanın içine sperm enjekte edilmesi işlemi olan mikroenjeksiyon, IVF yönteminde en son aşama olan gelişen embriyolardan seçilen en kaliteli 1-2 embriyonun anne rahminin içine bırakılması ile gebelik oluşturulma işlemi olan embriyo transferi, yardımlı yuvalama, blastokist transferi ve kültürü, ko-kültür (tekrarlayan tüp bebek başarısızlığına uğrayan adaylarda kullanılan, yapay rahim olarak adlandırılan yöntem), gebelik öncesi genetik test - kromozom anomalisi tespiti, embriyo dondurma, IMSI tekniği ile en kaliteli spermlerin seçilmesi işlemi güvenle yapılmaktadır. Ayrıca Primo Vision yönetemi ile transfer edilecek embriyolar dahili kameralar ile izlenir.

 Androloji Laboratuvarımızda; erkek üreme sorunlarının (infertilite) tedavisi ile ilgili özel testlerin ve hizmetlerin tümü yapılmaktadır. IVF ve Tüp Bebek Merkezimiz bünyesindeki Endokrinoloji Laboratuvarımızda tedavi öncesinde ve tedavi boyunca gerekli olan tüm hormon analizleri yapılabilmektedir.

Endoskopik cerrahi ünitemizde tekrarlayan düşüklere neden olan sorunlar, şiddetli kanama nedenleri, doğuştan var olan anormallikler teşhis edilebilmekte, miyom, polip, rahim içi yapışıklıklar anında tedavi edilebilmektedir. Yapılan işlemlerden bir tanesi tanısal ve operatif histeroskopidir.

Merkezimizde tedavi yaklaşımımızdaki temel noktalardan biri de kişiye özel tedavidir. Tüp Bebek /IVF Merkezimizi  ziyaretinizde kişisel ilgi ve duygusal destek ile kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz  bir ortam ile karşılanırsınız. Detaylı bilgi için tıklayınız
tüp bebek