Ataşehir'in Yeni Gözdesi: Florence Nightingale Hastanesi

Ataşehir'in Yeni Gözdesi: Florence Nightingale Hastanesi

Başarısıyla adından sıkça bahsettiren Grup Florence Nightingale Hastaneleri dev kompleksiyle Ataşehir'in yeni gözdesi olacak!

Grup Florence Nightingale Hastaneleri, Anadolu yakasının hızla gelişen gözde yerleşim yerlerinden Ataşehir’de açtığı yeni hastanesiyle hizmet alanını genişletiyor.

Hastalarına BİR ADIM DAHA

Ulusal ve uluslararası alanda  28 yıldır sağlık hizmeti veren Florence Nightingale Hastanelerinin İstanbul’daki altıncı hastanesi olarak hizmete giren Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi tüm hasta hizmetleriyle Anadolu bölgesinde hastalarına bir adım daha yaklaştı.

Hemen her branşta hizmet verecek olan hastanenin toplam 102 yatağı, 9 yeni doğan,16 erişkin yoğun bakım yatağı ve 4 ameliyathanesi bulunmaktadır.

7/24 Hizmet!

Hastanede sunulan 7/24  kadın doğum ve çocuk, dahiliye, genel cerrahi ,ortopedi ve  travmatoloji hizmeti ,her hastanın acil hekimi ve uzman hekim gözetiminde değerlendirme ve takibinin yapıldığı multidisipliner yaklaşım ve hasta güvenliğinin ön planda olduğu Acil Servisi ile hizmet kalite bütünlüğü ilkesiyle hizmet verecektir.

Sağlıkta REFERANS MERKEZİ!

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi, Grup Florence Nightingale deneyimi ile hastalarımızın ihtiyaç, talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek için kaliteli sağlık hizmeti sunumunda sinerji yaratarak tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı ,yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir sağlık kuruluşu olarak bölgenin sağlıkta referans merkezi olacaktır.

Ataşehir'in Yeni Gözdesi: Florence Nightingale HastanesiSON TV Haber  /  27 Eylül 2017

  • Başarısıyla adından sıkça bahsettiren Grup Florence Nightingale Hastaneleri dev kompleksiyle Ataşehir'in yeni gözdesi olacak!
Tarih 28.9.2017 editor@florence.com
Paylaş
Benzer Haberler