Girişimsel Radyoloji

Girişimsel Radyoloji
Girişimsel Radyoloji bölümümüzde gelişmiş görüntüleme cihazları ve tecrübeli girişimsel radyoloji ekibi, Florence Nightingale hastaneler grubunun güçlü teknik alt yapısı ile başarılı tedavilere imza atmaktadır.

Girişimsel radyolojide hem görerek hedefe ulaşmak hem de hedefe yönelik tedavi yapmak mümkündür. 

Girişimsel radyoloji, görüntüleme yöntemleri kılavuzluğunda yapılan ileri tetkik ve tedavi yöntemlerine verilen genel isimdir.
Anjiyografi, bilgisayarlı tomografi, ultrasonografi ve manyetik rezonans görüntüleme yöntemleri kullanılır.
Bu görüntüleme yöntemleri ile hedefe ulaşılır ve hedefe yönelik tedaviler gerçekleştirilir. Ameliyat ve derin kesi gerekmez.
Girişimsel radyoloji, fiziksel koşulların ve teknolojik alt yapının güçlü olduğu bir sağlık kuruluşu ve iyi bir ekip çalışmasını gerektirir. Bu amaçla, Grup Florence Nightingale Hastaneleri bünyesinde Girişimsel Radyoloji Merkezi kurulmuştur.

Karaciğer kanseri ve karaciğer metastazları başta olmak üzere pek çok hastalığın modern teknoloji ile tanı ve tedavisi yapılabilmektedir.

CENTER OF EXCELLENCE MÜKEMMELİYET MERKEZİ 

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Girişimsel Radyoloji Merkezi; Radyoembolizasyon uygulamalarında uzman ekibin çok yönlü ve titiz bir çalışma süreci sonrasında layık görülen “Center of Excellence” belgesi ile dünyadaki sayılı merkezlerin yanında yer almış ve üstün hizmet kalitesi ile tescillenmiştir.

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi, Girişimsel Radyoloji Merkezimizde yurtiçi ve yurtdışı eğitim programları ve eğitim programına katılacak doktorlara sertifika verilmesi de onaylanmıştır.

 
 
Girişimsel Radyoloji biriminden
Uzman Görüşü Alın

Uzman Görüşü Alın

Adınız Soyadınız
GSM
Eposta Adresiniz

Doktorlarımız