• Katılımcı
  • Cep Telefonu
  • E-Posta
  • Etkinlik duyurularımızın e-mail yoluyla size iletilmesini ister misiniz?

Umuda Pedal Çeviriyoruz

Umuda Pedal ÇeviriyoruzSevgili Florence Nightingale Ailesi,

Hastanemizden iki hekim, Dr. Şefik İğdem ve Dr. Mazhar Çelikoyar olarak 2016'da ilk kez katılmış olduğumuz GBI Avrupa bisiklet sürüş etkinliğine bu yıl da katılıyoruz. Bize hastanemiz psikiyatri uzmanlarından Dr. Cüneyt Bilen de eşlik edecek. Uzun bir parkuru tamamlamak, hastanelerimizin adını gururla duyurabilmek ve muhtaç çocuklara bir yarar sağlamak arzusundayız. Ayrıntıları aşağıda yazdık. Bizim yanımızda yer alır, bizi desteklerseniz çok seviniriz. 

Şefik, Cüneyt ve Mazhar

Biz bir grup bisikletçi, Umuda Pedal adını verdiğimiz bu grup olarak, önümüzdeki birkaç hafta boyunca Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile ortaklaşa çalışmalarımızla muhtaç çocuklara "Maker" ortamları oluşturmaya çalışacağız. Bunun için 1 Temmuz günü Göteborg, İsveç'ten yola çıkacak, yedi gün boyunca en az 700 km bisiklet kullanacak ve 7 Temmuz günü Hamburg'da sürüşümüzü sonlandıracağız. 

İstiyoruz ki, duyurularımızla, desteklerinizle iyi bir kaynak yaratabilelim ve bu kaynağın tamamen ve doğrudan bu çocuklara, fırsatlardan yoksun kalmış geleceğin beyinlerine, yüreklerine umut ışığı demek olabilelim. Umuda pedallamamız ondandır, onlar içindir. 

Umut dolu yarınlara

Umuda Pedal-TEGV
Umuda Pedal Çeviriyoruz