Cilt Sağlığı Merkezi

Grup Florence Nightingale Hastaneleri Cilt Sağlığı Merkezimizde; erişkinlerde ve çocuklarda gözlenen genel deri hastalıkları ve onkolojik deri hastalıkların tanı, tetkik ve tedavisinin yanı sıra kozmetik dermatoloji alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Deri kanserleri, psoriazis (sedef hastalığı), alerjiler, vitiligo, akne, saç hastalıkları en sık tedavi ettiğimiz hastalıklar arasında yer almaktadır. Bu hastaların teşhis ve tedavileri için farklı yöntemlerde deneyimlerimiz bulunmaktadır.

Kozmetik dermatoloji alanında ise; lazer ve ışık sistemleri ile tedavi, cilt yenileme, botox, dolgu gibi pek çok uygulamayı başarı ile gerçekleştirmekteyiz.

Prof. Dr. Sibel Alper ve alnında uzman diğer dermatologlar, hemşireler ve teknikerlerden oluşan tecrübeli ekibimiz ile gelişmiş cihazlarla hastalarımıza dünya standartlarında hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.Bizden haberdar olmak ister misiniz?
florence nightingale hastanesi çağrı merkezi
florence nightingale hastanesi

Copyright 2016 Florence Nightingale. Tüm hakları saklıdır.

Web sitemizdeki bilgiler kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik tüm işlemlerinizi doktorunuza danışmadan uygulamayınız.