CENTER OF EXCELLENCE MÜKEMMELİYET MERKEZİ

CENTER OF EXCELLENCE MÜKEMMELİYET MERKEZİGrup Florence Nightingale Hastaneleri Girişimsel Radyoloji Merkezi olarak Mayıs 2016’da girişimsel radyolojide önemli bir uygulama olan karaciğer tümörlerinde TheraSphere Yt-90 Radyoembolizasyon ile tedavi alanında “TheraSphere Center of Excellence” belgesine layık görülmüştür.

Bugüne kadar dünyada sayılı ve saygın hastaneler bu sertifikayı almaya hak kazanmıştır.

Northwestern Memorial Hospital, Chicago, IL
Mount Sinai Hospital, New York, NY
University of Essen, Germany
Istituto Tumori, Milan, Italy
Centre Eugene Marquis, Rennes, France

Radyoembolizasyon uygulamalarında uzman ekibin çok yönlü ve titiz bir çalışma süreci sonrasında layık görülen “Center of Excellence” belgesi ile girişimsel radyoloji merkezimiz dünyadaki sayılı merkezlerin yanında yer almış ve üstün hizmet kalitesi ile tescillenmiştir.

Radyoembolizasyon sürecinde; hasta seçiminden, doz ayarlamalarına, uygulama esnasındaki infüzyon tekniklerinden, klinik değerlendirmelere ve de radyasyon güvenilirlik konularına kadar detaylı bir eğitim ve inceleme süreci sonunda Grup Florence Nightingale Hastaneleri Girişimsel Radyoloji Merkezi Radyoembolizasyonda “Center of Excellence” almaya hak kazanmıştır.
Ülkemizde bir “ilk”i gerçekleştirmenin haklı gurunu ve sevincini sizlerle paylaşıyoruz.

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi, Girişimsel Radyoloji Merkezimizde yurtiçi ve yurtdışı eğitim programları ve eğitim programına katılacak doktorlara sertifika verilmesi de onaylanmıştır.